Gruzija-JAV

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Gruzija-JAV parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Gruzijoje

Jis ribojasi su šiaurės vakaru su Tenesiu, į šiaurės rytus su Šiaurės Karolina, į rytus su Pietų Karolina, į pietryčius, plaunamas Atlanto vandenynu, į pietus jis riboja Floridą ir į vakarus su Alabama
Gruzija yra pietryčių Jungtinių Valstijų valstybė, kurioje yra spalvinga teritorija, apimanti paplūdimius, pakrantes, dirbamą žemę ir kalnus. Sostinė Atlanta, taip pat yra didžiausias miestas. Kituose miestuose verta apsvarstyti Savannah ir Augusta. Savanos miestas yra garsus XVIII-XIX a. Architektūra. "Augusta" rengia "Masters" golfo turnyrą.
Gruzija yra turtinga ir graži valstybė, kuri turi tiek daug pasiūlyti. Gruzijos nekilnojamojo turto rinka gali pasigirti puikių vietų, tokių kaip Atlanta. Nors Atlanta nėra vienintelis būdas, jis yra vienas iš geriausių užimtiems specialistams ir siūlo platų priemiesčių pasirinkimą, jei nenorite gyventi metropolinės zonoje.
Gruzija taip pat ribojasi su Atlanto vandenynu, todėl jūsų valstybėje yra daugybė paplūdimių. Yra ir kalnai, pakrantės lygumos ir dar daugiau. Tai karšta būklė, taigi arti Floridos, kurią pasirinko daugelis pensininkų pereiti. Jei ieškote parduodamo turto Gruzijoje, turėtumėte žinoti, kad Gruzija gali pasiūlyti daug, neutralių nekilnojamojo turto rinkų, kurios yra naudingos tiek pirkėjui, tiek pardavėjui.
Vidutinė namų ūkių vertė Gruzijoje yra beveik 7 proc. Daugiau nei praėjusiais metais. Ši tendencija išlaiko ir toliau didėja dar mažiausiai 4%.
Gruzijos nekilnojamojo turto rinkoje yra daug gražių vietų, iš kurių daugelis yra Atlantos priemiesčiai. Dėl šios priežasties perskaitykite šią informaciją, jei jus domina parduodamas turtas Gruzijoje.
Pastaraisiais metais "Atlanta" patyrė užimtumo augimą ir gyventojų skaičiaus augimą, kurie yra geri stiprus nekilnojamojo turto rinkos požymiai.
Atlanta, Appalachų kalnų papėdėje, yra trečioji pagal dydį didmiesčių regionas pietryčiuose. Dešimtmečius metropolinės zonos buvo tobulinamos gamybos sektoriuje. Šiandien "Atlanta" augimas šiek tiek sulėtėjo, tačiau vis dar yra gerų investavimo galimybių, jei žinote, kur ieškoti nuosavybės, parduodamos Gruzijoje.
"Atlanta" turi puikią muzikos sceną, todėl ji yra turtinga naktiniu gyvenimu. Atlanta peržengia sveiką pardavimo rinką 2018 m.
"Roswell" Gruzijoje, kuri negali būti painiojama su "Roswell" Naujojoje Meksikoje, yra puiki neutrali, vertinga rinka. Byla Roswell savininkams turi mažiau hipotekinių paskolų ir mokėjimo problemų nei Atlanta.
Savanoje taip pat siūloma neutrali rinka. Toks rinkos pobūdis reiškia, kad tai nėra nei pirkėjo rinka, nei pardavėjo rinka.
Jei ketinate artimoje ateityje pereiti į Savannahą ir ieškote parduodamo turto Gruzijoje, pirmiausia perskaitykite šį straipsnį! Galų gale, jūs norite žinoti, ką vartojate, ar ne? Savannah yra turistų lankoma vieta ir galiausiai įsimyli savo baisu žavesiu. Bet ar savana tikrai jums tinka?
Jūs pamatysite, kad išsaugojote kitus didžiuosius miestus, perkelkite į Savaną ir nusipirkite parduodamą turtą Gruzijoje vis dar labai patogu.
Savannah yra upės krante, vaizdingas, turi meninę aplinką, yra netoli paplūdimio, šalia yra keletas karinių bazių, tai universitetinis miestas, daugybė vietų golfo žaidimams, o tai yra nedidelis atstumas nuo "Disneyworld".

Nesvarbu, ar tikrai persikeliate į Savaną, ar tiesiog apsvarstysite, kokia yra Gruzijoje parduodamo turto dalis, dabar galite pamatyti, kad tai puiki vieta gyventi, dirbti ir žaisti.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

*** Perfect Investor Opp *** PARDUOTA AS-IS. Didelis nuomos turtas Tennant užėmė. Netoli parduotuvių, mokyklų ir maitinimo. Motyvuotas pardavėjas. 3 m...
Cod. 9772

Parduoda Kaimo gyvenamas namas, Gruzija-JAV, Fulton County, Atlanta, 12147 Edgewater Drive

203,942.32EUR
Parduoda
Kaimo gyvenamas namas

8662 m²
Šis namas yra puiki sąlyga pirkimo.
Cod. 6183

Parduoda Ūkio žemė, Gruzija-JAV, Chatham County, Savannah, Savannah

365,218.88EUR
Parduoda
Ūkio žemė

1 m²
141 akrų žemės, tik 5 minutės kelio I-75 tarpvalstybinių.
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB